Ayaz Turistik, Ercan Havalimanı – Kıbrıs’ta Otel Transferleri, Kıbrıs’ta Taksi Hizmeti, Turistik Gezi Şehir Turları.

7/24 Rezervasyon
+90 533 888 2929
Ercan Havalimanı
Kuzey Kıbrıs
Ayaz Turistik "T"
Kıbrıs'ta Transfer Hizmetleri

Şirketimiz Hakkında

Ayaz Turistik, Kıbrıs’ta havalimanı transfer hizmetleri vermek için 2018 yılında kurulmuştur. Ercan Havalimanı Transfer hizmeti vermektedir. Rezervasyon ile Kıbrıs’ta her saat havalanına transfer hizmeti sunmaktadır.

Ercan Havaalanı Transfer hizmetlerimiz, yeni model ve temiz araçlarımızla sürüş konusunda özel eğitimlerden geçmiş alanında uzman sürücülerimiz ile gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz doğrultusunda yerli ve yabancı misafirler ile şirketlerin tüm havaalanı transfer hizmetlerini, kongre incentive transfer hizmetlerini, turizm acente hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Tüm sürücülerimiz, trafik kuralları ve güvenli sürüş, ileri sürüş teknikleri, profesyonel sürüş teknikleri eğitimi, otobüs güvenli ve defansif sürüş teknikleri, iş güvenliği, ilkyardım eğitimlerinden geçtikten sonra hizmet vermeye başlamaktadır. Misafirlerimize her daim üst düzeyde hizmet verebilmek için şirketimizde devamlı olarak mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri, yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Her türlü transfer istekleri Transfer ve Operasyon Hizmetleri Departmanımız tarafından internet sitemiz (www.ayazturistik.com) veya telefon aracılığıyla alınmaktadır.

ayaz-turistik-vitolar

Ayaz Turistik Ekibi

Şirketimiz Ercan Havalimanı Ulaşım konusunda her geçen gün kadrosunu güçlendirmekte, faaliyet alanlarını yurt içi ve yurt dışında arttırarak devam ettirmektedir. Güvenli ve konforlu 7/24 transfer hizmetleri konusunda güler yüzlü ve profesyonel bir ekiple hizmet veren şirketimiz müşterilerine ayrıcalıklı ve özel hizmet sunmaktadır. Şirketimiz Kıbrıs Otelleri Transfer ve Ercan Havalimanı 7 24 Transfer hizmetinde en güçlü firmalardan birisidir.

Cemal AYAZ

Şirket Yöneticisi

Şirketin işleyişi ve araçlarından yönlendirilmesinden sorumlu yönetici olarak çalışmaktadır.

Top